Rondleiding en kalimbaconcert in Belasting en Douane Museum
Op zaterdag 12 en zondag 13 september is het Belasting en Douane Museum gratis toegankelijk voor alle geïnteresseerden. Op beide dagen bieden we een geweldig intiem concert aan in de monumentale Kuypersalon.
Tijdens een rondleiding ontdek je de verschillende levensfasen van de twee monumentale panden aan de Parklaan. Van statige woonhuizen en de voormalige Belastingacademie tot hun huidige functie als museum: iedere periode heeft zichtbare én verborgen sporen in het gebouw achtergelaten.
De rondleiding wordt muzikaal gekleurd door Iraanse musicus Reza Mirjalali. Geïnspireerd door een kalimba uit Congo uit onze museumcollectie geeft hij een intiem concert in de monumentale Kuypersalon. Met zijn ervaring in verschillende muzikale tradities verbindt Reza erfgoed, klank en verbeelding.
Zo beleef je het monument niet alleen door te kijken en te luisteren naar de verhalen van het gebouw, maar ook door het te voelen in muziek.
Tijden en tickets
Zaterdag 12 september: 13:00 – 13:45 & 14:00 – 14:45
Zondag 13 september: 13:00 – 13:45
Reserveren doe je hier.
Goed om te weten
Deelname is gratis, maar vooraf reserveren is verplicht. Het aantal plaatsen per rondleiding en concert is beperkt.
Details
12 september 2026 - 13:00:00
Gratis
Belasting en Douanemuseum, Parklaan 14