Rondleiding Diergaarde Blijdorp – Sybold van Ravesteyn

Blijdorp was de eerste dierentuin ter wereld die in een keer door een architect is ontworpen: een totaalontwerp. Met 21 rijksmonumenten mag Blijdorp zich het grootste monument van Rotterdam noemen.

Onze rondleiders nemen je mee langs een aantal kenmerkende monumenten naar het ontwerp van architect Sybold van Ravesteyn (1889-1983).

De rondleiding door Diergaarde Blijdorp duurt +/- 1 uur. De rondleiding start aan de monumentale entree aan de Van Aerssenlaan 49. Dus niet aan de hoofdingang Blijdorplaan! Deelname kan alleen via online reservering. We vragen een kleine vergoeding van € 2,50 voor natuurbehoud.

De rondleidingen zijn op 13 en 14 september 2025 om 10:00, 12:00, 14:00 en 16:00 uur.
Boek hier jouw plekje.

Goed om te weten
• Diergaarde Blijdorp is rolstoeltoegankelijk voor de schermen. Echter, tijdens de monumentenrondleidingen kunnen er bepaalde plekken achter de schermen zijn die niet of moeilijk toegankelijk zijn voor rolstoelen. Het is wenselijk dit vooraf aan te melden zodat we hier rekening mee kunnen houden.
• Entree is via de oude ingang aan de Van Aerssenlaan.
• Roken is in de gehele Diergaarde niet toegestaan.
• Bent u met de auto, dan kunt u in de omgeving van de Diergaarde (betaald) parkeren.

Details

13 september 2025 - 12:00

Gratis

Diergaarde Blijdorp